sobota, 14 stycznia 2023

Leśna Chata "Szczyrk" - Szczyrk (woj. Śląskie)

     Dzisiaj chcemy Wam przedstawić i polecić miejsce, dzięki któremu, podczas naszego pobytu w Polsce, mogliśmy doskonale wypocząć, nabrać sił do kolejnych projektów i które okazało się świetną bazą wypadową podczas "Moich podróży z historią". Zapraszam Was do zapoznania się z niezwykłym miejscem, idealnie nadającym się do wypoczynku.
     Leśna Chata w Szczyrku, to miejsce niezwykłe pod wieloma względami. Jest tutaj wszystko, co potrzebne jest do rodzinnego spędzania czasu. Przestronny i stojący na niewielkim wzgórzu domek, usytuowany jest w niezwykle urokliwym miejscu, na końcu miejscowości, w miejscu, gdzie zaczynają się szlaki turystyczne. Dom stoi na prywatnej, ogrodzonej działce, pośród drzew i roślin.
Właściciele domu pomyśleli niemal o wszystkim. Do dyspozycji gości są dwie sypialnie, salon z jadalnią i kominkiem, pokój dziecięcy, łazienka i toaleta. Wszystko bardzo dobrze rozplanowane i wyposażone. W domu jest bardzo przytulnie, czysto i przestronnie, co jeszcze bardziej umila gościom czas.
     Oprócz tego jest wielki, leśny ogród w którym można w ciszy skorzystać z tarasu, huśtawki, hamaka, zrobić sobie ognisko lub grilla, albo po prostu, spędzić czas na świeżym powietrzu.
Chata leśna w Szczyrku jest idealnym miejscem do różnych wypadów. Świetne połączenie z gęstą siecią dróg, daje nam wiele możliwości. Możemy w szybkim tempie dotrzeć nie tylko do centrum Szczyrku, ale również do Brennej, Ustronia, Żywca, Bielsko-Białej, czy Węgierskiej Górki. A gdybyście chcieli "skoczyć" do Krakowa, Oświęcimia, Katowic, czy Ostravy, to również nie będziecie mieli z tym żadnych problemów.
    Polecamy Wam to miejsce, nie tylko w sezonie letnio-zimowym, ale również wiosną i jesienią. My spędziliśmy tam osiem pięknych dni i bardzo żałowaliśmy, że musieliśmy już wyjeżdżać. Ale na pewno tam wrócimy, bo niemal zakochaliśmy się w tym miejscu....

Udogodnienia dotyczące obiektu:
 
prywatny parking, kominek, hamak, huśtawka, miejsce na grilla i sprzęt do grillowania, taras, balkon, pokój zabaw dla dzieci, dwie toalety, całkowite wyposażenie kuchni i łazienki
 
Wymagania:
 
segregacja śmieci, porządek w dniu wyjazdu 
 
Plusy:

prywatność, cisza, wyposażenie, przestrzeń w obiekcie i dookoła obiektu, prywatny parking
 
Minusy:
 
niewielki wybór programów tv, słaby internet

Nasza ocena: 10/10
 
Kontakt:

Leśna Chata "Szczyrk"
43-370 Szczyrk
ul. Grodziszczańska 38F
lesnachataszczyrk@gmail.com
tel. +48 665 944 110

Mapa dojazdu:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz