Regulamin

  
   Regulamin, który tutaj czytasz ma na celu usystematyzowanie zasad korzystania z bloga. Korzystanie z niego oznacza akceptację wyszczególnionych tutaj zapisów.

Komentarze

Liczę na Wasze szczere komentarze.
Cenię sobie konstruktywną krytykę.
Nie lubię spamu.

Będę usuwać następujące komentarze:
- obraźliwe
- nie związane z tematem wpisu
- napisane w celach reklamowych

   Nie bądź anonimowy - podpisuj się swoim imieniem, albo nickiem. Nie interesują mnie opinie firm, tylko zwykłych ludzi - pasjonatów - takich, jak ja. Wszelkie wpisy wychodzące poza ramy zwykłych komentarzy zostaną zmienione lub będą usuwane w całości. Jeżeli nagminnie będziesz łamać regulamin, będzie to skutkowało dopisaniem Twojego adresu do czarnej listy i automatyczne odrzucanie komentarzy.

Oświadczenie

   Oświadczam, że wszelkie treści, które tutaj zamieszczam, mają na celu TYLKO I WYŁĄCZNIE przekazywanie wiedzy historycznej, oraz informacji praktycznych dotyczących konkretnych tematów. Żadne z zamieszczonych tutaj informacji, czy też zdjęć, nie ma służyć propagowaniu jakichkolwiek ideologii. Wszelka ewentualna symbolika zamieszczona w moich postach ma jedynie charakter historyczny. Informuje również, że nie interesują mnie Wasze poglądy polityczne, religijne, czy tez inne, a tylko i wyłącznie opinie dotyczące tematyki tego bloga.

   Wszelkie zamieszczone tutaj zdjęcia i informacje jeżeli nie jest to oznaczone inaczej są tylko i wyłącznie mojego autorstwa i nie mogą być wykorzystywane bez mojej zgody. Wykorzystywanie treści i/lub fotografii z portalu "Moje podróże z historią" w celach komercyjnych lub publicznych każdorazowo wymaga pisemnej zgody jego właściciela. Wyrażam jednocześnie zgodę na nieodpłatne kopiowanie i przetwarzanie zdjęć, oraz zawartych treści wyłącznie na użytek własny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz